Кілограм апельсинів дорожче кілограма яблук на16 руб За 5 кг апельсинів, заплатили, стільки, скільки за 9 кг яблук Скільки коштує 1 кг яблук 1 кг

Кілограм апельсинів дорожче кілограма яблук на16 руб За 5 кг апельсинів, заплатили, стільки, скільки за 9 кг яблук Скільки коштує 1 кг яблук 1 кг

  • (Х + 16) * 5 = 9х
    5х + 80 = 9х
    9х-5х = 80
    4х = 80
    Х = 80/4 = 20 руб коштує 1 кг яблук
    20 + 16 = 36 руб коштує 1 кг апельсин
  • Нехай 1 до яблук коштує х, тоді кгапельсін х + 16 9 кг, яблук коштує 9х, а 5 кг апельсин 5 * (х + 6)
    (X + 16) * 5 = 9х
    5х + 80 = 9х
    9х-5х = 80
    4х = 80
    Х = 80/4 = 20 1 кг яблук
    20 + 16 = 36 1 кг апельсин